Aluminiowe i stalowe drzwi przeciwpożarowe w systemach SAPA, WICONA oraz JANSEN

OKNA, DRZWI I WITRYNY IZOLOWANE TERMICZNIE SAPA SYSTEM THERMO 74

Thermo 74 jest rodziną zaawansowanych technologicznie systemów przeznaczonych do produkcji szerokiego asortymentu okien stałych i otwieranych, drzwi i witryn. Konstrukcje wykonane w tych systemach charakteryzują się bardzo wysoką izolacyjnością termiczną i akustyczną oraz dużą odpornością na warunki atmosferyczne.

Kształtowniki systemu Thermo 74 posiadają 3-komorową budowę: 2 profile aluminiowe o jednakowej szerokości połączone są 30 mm przekładkami wykonywanymi z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Duża głębokość konstrukcyjna (74 mm dla ram i 83,5 mm dla skrzydeł okiennych), stosowanie łączników skręcanych oraz odpowiedni dobór okuć sprawia, że konstrukcje wykonane w systemie Thermo 74 charakteryzują się dużą sztywnością, wytrzymałością i trwałością. Symetryczna budowa kształtowników oferuje dużą elastyczność projektowania i powoduje, że system ten jest bazą dla wielu rozwiązań projektowych.

Jedną z wielu zalet systemu jest sposób osadzania szyb za pomocą specjalnych uszczelek wykonanych ze spienionego EPDM. Tego typu uszczelki wpływają na polepszenie izolacyjności termicznej i akustycznej konstrukcji, w szczególności redukują wpływ mostka termicznego związanego z ramką szyby zespolonej. Ponadto specjalne kształty uszczelek oszklenia wpływają na estetykę i cechy użytkowe elementu (zapewniają zwiększenie szczelności wodnej i powietrznej). Zalety i rozbudowane możliwości systemu Thermo 74 sprawiają, że stanowi on doskonałe rozwiązanie dla wymagających klientów.

REFERENCJE

ZADZWOŃ

tel.: +48 605 78 78 76
Informacja 24h