Aluminiowe i stalowe drzwi przeciwpożarowe w systemach SAPA, WICONA oraz JANSEN

OKNA, DRZWI I WITRYNY NIEIZOLOWANE TERMICZNIE SAPA SYSTEM THERMO 50

System 50 oferuje jednokomorowe kształtowniki bez przekładki termoizolacyjnej przeznaczone do wykonywania wewnętrznych drzwi i ścianek działowych, a także okien otwieranych.

Podstawowa głębokość konstrukcyjna kształtowników wynosi 50 mm. Dla spełnienia wymagań dotyczących sztywności system proponuje także kształtowniki wzmocnione o głębokości 80, 100 i 120 mm.

Bogaty wybór profili pozwala na wykonywanie różnorodnych konstrukcji. Szczególnie rozbudowany jest asortyment drzwi: dostępne są nie tylko drzwi jedno- i dwuskrzydlowe otwierane jednokierunkowo, ale także drzwi dwukierunkowe, wahadłowe, rozsuwane i harmonijkowe. Drzwi mogą być wyposażone w tzw. bezpieczną krawędź uniemożliwiającą przytrzaśnięcie palców. W konstrukcjach mogą być stosowane zarówno standardowe zawiasy (nawierzchniowe), jak i zawiasy ukryte.

Ścianki działowe oraz drzwi jedno- i dwuskrzydłowe wykonane w Systemie 50 uzyskały klasyfikację w zakresie dymoszczelności w klasie S 60. Rozwinięciem Systemu 50 jest system SFB 2060 o głębokości kształtowników skrzydeł drzwiowych 60 mm. Przeznaczony jest do wykonywania drzwi o zwiększonej wytrzymałości, w szczególności drzwi o odporności ogniowej klasy E 30, drzwi antywłamaniowych i kuloodpornych.

Oferujemy:

  • SAPA SFB 1050 – okna
  • SAPA SFB 2050 – drzwi
  • SAPA SFB 2060 – drzwi
  • SAPA SFB 3050 – witryny

REFERENCJE

ZADZWOŃ

tel.: +48 605 78 78 76
Informacja 24h